Digitus Line-Interactive UPS DN-170063, 600VA, 360W, 1x 12V/7Ah battery, 2x CEE 7/7 outlet, 2x RJ-11, 1x USB 2.0 type B, LED, Si
- TootjadDigitus
- Mudel: DN-170063
- Saadavus: 1
-
88€
Digitus Line-Interactive UPS DN-170063, 600VA, 360W, 1x 12V/7Ah battery, 2x CEE 7/7 outlet, 2x RJ-11, 1x USB 2.0 type B, LED, Simulated Sine Wave, 298x101x142mm, 4.35kg
| All | |
| AC-väljundite arv | 2 |
| Bruto Sügavus (mm) | 350.00 mm |
| Brutokaal | 4.6 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 210 mm |
| Brutolaius (mm) | 140 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 370 mm |
| Gross height master carton | 440 mm |
| Gross width master carton | 295 mm |
| Kogus pakendis | 4 pc(s) |
| Kujutegur | Wallmount |
| Lainekuju | Simulated Sine Wave |
| Maht | 600 VA |
| Maht (m3) | 0.01029 m |
| Muud funktsioonid | 600 VA Line-Interactive UPS 230 VAC 50Hz nominal output Front panel status LEDs Produce a low noise level under 40 dB Overload, Discharge and Overcharge protection |
| Net weight master carton | 18.4 kg |
| Netokaal | 4.299 kg |
| Paber/Papp | 271 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 30 g |
| Producer product family | Line-Interactive UPS |
| Producer product name | Line-Interactive UPS DN-170063, 600VA, 360W, 1x 12V/7Ah battery, 2x CEE 7/7 outlet, 2x RJ-11, 1x USB 2.0 type B, LED, Simulated Sine Wave, 298x101x142mm, 4.35kg |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Line-Interactive |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.30 kg |
| Tare weight master carton | 0.816 kg |
| TI kaal (kg) | 2.34 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Võimsus | 360 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: digitus line-interactive ups dn-170063, 600va, 360w, 1x 12v7ah battery, 2x cee 77 outlet, 2x rj-11, 1x usb 20 type b, led, si, dn-170063, digitus, ups



